+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 16

Тема: Дуйсбург 2012

  1. #1
    Местный Сухорученко Борис на пути к лучшему
    Регистрация
    25.02.2007
    Возраст
    71
    Сообщений
    441
    Вес репутации
    54

    По умолчанию Дуйсбург 2012

    Подавшие заявки на Дуйсбург :
    Registration options(Go to the Registration Form section on the left to make changes)
    ENTRY SUMMARY
    Event 110: Mens C 1x
    Oleksandr Kravchenko
    ? 28,00
    Event 210: Mens E 1x
    Oleksandr Kozmenko
    ? 28,00
    Mykola Konovalov
    ? 28,00
    Volodymyr Saveliev
    ? 28,00
    Oleksandr Polischuk
    ? 28,00
    Event 216: Womens E 2x
    Svitlana Kuprychenkova, Ocheretko Kateryna
    ? 56,00
    Event 218: Womens H - J2 1x
    Kira Dementieva
    ? 28,00
    Event 222: Mens G 2x
    Borys Sukhoruchenko, Andriy Shcherbak
    ? 56,00
    Event 229: Mens C 2x
    Gennadiy Kupin, Oleg Kupin
    ? 56,00
    Event 236: Mens D 2-
    Segriy Bodrukhin, Oleksandr Lyapin
    ? 56,00
    Event 237: Womens C 2x
    Oksana Klokova, Tetiana Ustiuzhanina
    ? 56,00
    Event 241: Mens E 2x
    Oleksandr Kozmenko, Mykola Konovalov
    ? 56,00
    Event 244: Womens D 1x
    Svitlana Kuprychenkova
    ? 28,00
    Event 246: Mens F 4x
    Borys Sukhoruchenko, Vladimir Korolev, Vadym Tymko, Andriy Shcherbak
    ? 112,00
    Event 302: Mens D 2x
    Vladimir Korolev, Volodymyr Saveliev
    ? 56,00
    Event 305: Mens B 1x
    Oleg Kupin
    ? 28,00
    Event 307: Mens E 2-
    Valeriy Pysarenko, Oleksandr Sevriugin
    ? 56,00
    Event 313: Mens F 2x
    Borys Sukhoruchenko, Vadym Tymko
    ? 56,00
    Gennadiy Kupin, Oleksandr Polischuk
    ? 56,00
    Oleksandr Vinnyk, Volodymyr Sarychev
    ? 56,00
    Event 328: Womens C 1x
    Tetiana Ustiuzhanina
    ? 28,00
    Oksana Klokova
    ? 28,00
    Event 329: Mens C 2-
    Segriy Bodrukhin, Oleksandr Lyapin
    ? 56,00
    Event 335: Mens D 1x
    Taras Romanchenko
    ? 28,00
    Sergiy Astaf"yev
    ? 28,00
    Oleksandr Kravchenko
    ? 28,00
    Event 344: Womens E 4x
    Ol"ga Balan, Viktoriya Pysarenko, Svitlana Kuprychenkova, Kateryna Ocheretko
    ? 112,00
    Event 345: Mens F 1x
    Andriy Shcherbak
    ? 28,00
    Borys Sukhoruchenko
    ? 28,00
    Oleksandr Polischuk
    ? 28,00
    Event 401: Mixed D 2x
    Oleksandr Polischuk, Tetiana Ustiuzhanina
    ? 56,00
    Nadiia Lisova, Taras Romanchenko
    ? 56,00
    Event 405: Mixed H - J2 4x
    Borys Sukhoruchenko, Kira Dementieva, Liudmyla Vyslobokova, Oleksii Levchenko
    ? 112,00
    Event 417: Mixed D 4x
    Tetiana Ustiuzhanina, Oksana Klokova, Gennadiy Kupin, Oleksandr Polischuk
    ? 112,00
    Event 419: Mixed B 2x
    Shebanova Ganna, Shebanov Vadym
    ? 56,00
    Event 422: Mixed C 2x
    Tetiana Ustiuzhanina, Oleg Kupin
    ? 56,00
    Oleksandr Kravchenko, Oksana Klokova
    ? 56,00
    Event 423: Mixed F 4x
    Vladimir Korolev, Borys Sukhoruchenko, ELENA VODOPYANOVA, IRINA MYZNIKOVA
    ? 112,00

  2. #2
    Прохожий Ткаченко Николай на пути к лучшему
    Регистрация
    01.02.2011
    Сообщений
    21
    Вес репутации
    32

    По умолчанию

    Сьогодні, 04.09.2012, більшість українських веслувальників-ветеранів відбуває на традиційну щорічну Всесвітню регату ветеранів до німецького міста Дуйсбурга.
    На цій регаті не визначають абсолютно найкращих веслірів, себто Чемпіонів Світу серед ветеранів, а, лише, переможців кожного перегону, які й нагороджуються пам'ятними медалями.
    Представники України виступатимуть у 59-ти перегонах.
    ПОБАЖАЄМО ЇМ ВДАЛИХ СТАРТІВ !!
    -=-=
    .
    1) 104 - Heat 8 B 2x
    Kherson Rowing Club Masters
    Harahulia, Ihor (1968); Plis, Iurii (1964)
    .
    2) 110 - Heat 9 C 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Oleh, Bendaryk (1965)
    .
    3) 110 - Heat 16 C 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kravchenko, Oleksandr (1961)
    .
    4) 112 - Heat 3 F 4-
    Kiev Rowing Club Masters
    Kupin, Gennadii (1950); Semenov, Sergiy (1947); Kulpin, Volodymyr (1955); Semenov, Lev (1947)
    .
    5) 202 - Heat 1 A 1x
    Oleksii, Albul (1985)
    .
    6) 202 - Heat 7 A 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Anatoliy, Yedalov (1970)
    .
    7) 203 - Heat 1 D 4x
    Kiev Rowing Club Masters
    Jurii, Loshcylov (1961); Oleksandr, Huliy (1962); Serhiy, Horbachuk (1964); Sergey, Chebanov (1961)
    .
    8) 203 - Heat 6 D 4x
    Kherson Rowing Club Masters
    Gennadiy, Kupin (1950); Harahulia, Ihor (1968); Plis, Iurii (1964); Alexsander, Polichuk (1951)
    .
    9) 210 - Heat 5 E 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Konovalov, Mykola (1956)
    .
    10) 210 - Heat 7 E 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kozmenko, Oleksandr (1955)
    .
    11) 210 - Heat 12 E 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Polischuk, Oleksandr (1951)
    .
    12) 213 - Heat 2 WB 4x
    INT Duisburger RV/Kiev RC Masters/RV De Hertog
    GER Duisburger RV: Glaeser, Sylvia (1971);
    UKR Kiev RC Masters: Klokova, Oksana (1966);
    NED RV De Hertog: de Vries, Rinske (1977); NED RV De Hertog: Rekers, Marjolein (1969)
    .
    12+) 216 - Heat 3 WE 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kuprychenkova, Svitlana (1959); Kateryna, Ocheretko (1949)
    .
    14) 218 - Heat 2 WH-J2 1x
    Kiev Rowing Club Masters (I)
    Dementieva, Kira (1935)
    .
    15) 222 - Heat 2 G 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Semenov, Sergiy (1947); Semenov, Lev (1947)
    .
    16) 222 - Heat 4 G 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Sukhoruchenko, Borys (1947); Shcherbak, Andriy (1945)
    .
    17) 223 - Heat 2 WF 1x
    UKR Kiev Rowing Club Masters
    Ocheretko, Kateryna (1949)
    .
    18) 227 - Heat 2 WD 4x
    INT New Haven RC/Kiev RC Masters/Duisburger RV/SVG Polizei Hamburg
    USA New Haven RC: Boucher, Anne (1958);
    UKR Kiev RC Masters: Klokova, Oksana (1966); GER Duisburger RV: Becker, Ellen (1960);
    GER SVG Polizei Hamburg: Voelkner, Iris (1960)
    .
    19) 229 - Heat 7 C 2x
    Kherson Rowing Club Masters
    Harahulia, Ihor (1968); Plis, Iurii (1964)
    .
    20) 229 - Heat 14 C 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kupin, Gennadiy (1950); Kupin, Oleg (1971)
    .
    21) 229 - Heat 16 C 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Yevgen, Kovalenko (1961); Sergiy, Ivanov (1959)
    .
    22) 230 - Heat 1 WG-J2 8+
    INT Sydney RC/Kiev RC Masters/Reial Club Maritim de Barcelona/
    Magyar Testgyakorlok Koere SC/Klub Sportowy AZS-AWF Warszawa/
    Norwalk River RA/RC Port Marly (I)
    AUS Sydney RC: Skelton, Lynette (1941); UKR Kiev RC Masters: Dementieva, Kira (1935);
    ESP Reial Club Maritim de Barcelona: Pie, Rosa (1931);
    ESP Reial Club Maritim de Barcelona: Filella, Montserrat (1934);
    UKR Kiev RC Masters: Vyslobokova, Liudmila (1938);
    HUN Magyar Testgyakorlok Koere SC: Hajos, Eva (1935);
    POL Klub Sportowy AZS-AWF Warszawa: Borkowska, Barbara (1940);
    USA Norwalk River RA: Hawkey, Penny (1942);
    FRA RC Port Marly: Ponsonnet, Annie (1948) [Coxswain]
    .
    23) 230 - Heat 1 WG-J2 8+
    INT Sydney RC/Kiev RC Masters/Reial Club Maritim de Barcelona/
    Magyar Testgyakorlok Koere SC/Klub Sportowy AZS-AWF Warszawa/
    Norwalk River RA/RC Port Marly (I)
    AUS Sydney RC: Skelton, Lynette (1941); UKR Kiev RC Masters: Dementieva, Kira (1935);
    ESP Reial Club Maritim de Barcelona: Pie, Rosa (1931);
    ESP Reial Club Maritim de Barcelona: Filella, Montserrat (1934);
    UKR Kiev RC Masters: Vyslobokova, Liudmila (1938);
    HUN Magyar Testgyakorlok Koere SC: Hajos, Eva (1935);
    POL Klub Sportowy AZS-AWF Warszawa: Borkowska, Barbara (1940);
    USA Norwalk River RA: Hawkey, Penny (1942);
    FRA RC Port Marly: Ponsonnet, Annie (1948) [Coxswain]
    .
    24) 236 - Heat 3 D 2-
    Kiev Rowing Club Masters
    Bodrukhin, Segriy (1960); Lyapin, Oleksandr (1962)
    .
    25) 237 - Heat 4 WC 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Klokova, Oksana (1966); Ustiuzhanina, Tetiana (1965)
    .
    26) 243 - Heat 1 H 4+
    Mykolayiv Oblast Boat Racing Federation
    Lobach, Pavlo (1943); Kisietov, Iurii (1949); Burlachenko, Viktor (1944);
    Dobrolevskyy, Volodymyr (1932); Beglytsia, Volodymyr (1957) [Coxswain]
    .
    27) 244 - Heat 4 WD 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kuprychenkova, Svitlana (1959)
    .
    28) 246 - Heat 2 F 4x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kupin, Gennadii (1950); Kulpin, Volodymyr (1955); Polyschuk, Olexandr (1951); Semenov, Lev (1947)
    .
    29) 302 - Heat 6 D 2x
    UKR Kiev Rowing Club Masters
    Yevgen, Kovalenko (1961); Sergiy, Ivanov (1959)
    .
    30) 302 - Heat 13 D 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Korolev, Vladimir (1949); Saveliev, Volodymyr (1958)
    .
    31) 305 - Heat 4 B 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kupin, Oleg (1971)
    .
    32) 305 - Heat 10 B 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Oleh, Bendaryk (1965)
    .
    33) 307 - Heat 1 E 2-
    UKR Kiev Rowing Club Masters
    Pysarenko, Valeriy (1958); Sevriugin, Oleksandr (1956)
    .
    34) 310 - Heat 1 WE 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Gut, Lyudmyla (1956)
    .
    35) 310 - Heat 2 WE 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Olga, Reveko (1955)
    .
    36) 311 - Heat 1 C 4x
    Kiev Rowing Club Masters
    Anatoliy, Yedalov (1970); Yevgen, Kovalenko (1961); Oleksii, Albul (1985); Sergiy, Ivanov (1959)
    .
    37) 313 - Heat 2 F 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kupin, Gennadiy (1950); Polischuk, Oleksandr (1951)
    .
    38) 313 - Heat 3 F 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Vinnyk, Oleksandr (1943); Sarychev, Volodymyr (1958)
    .
    39) 313 - Heat 4 F 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kulpin, Volodymyr (1955); Semenov, Lev (1947)
    .
    40) 320 - Heat 3 G 4-
    Mykolayiv Oblast Boat Racing Federation
    Dobrolevskyy, Volodymyr (1932); Skrypov, Oleksandr (1950); Klymenko, Leonid (1951); Lobach, Pavlo (1943)
    .
    41) 325 - Heat 2 E 4-
    Kiev Rowing Club Masters
    Vergeles, Mykhailo (1956); Syabro, Mykhaylo (1958); Korolev, Volodymyr (1949); Cherniavskyi, Volodymyr (1958)
    .
    42) 326 - Heat 1 WE 2-
    Kiev Rowing Club Masters
    Vodopyanova, Elena (1957); Myznikova, Irina (1955)
    .
    43) 328 - Heat 2 WC 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Klokova, Oksana (1966)
    .
    44) 328 - Heat 3 WC 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Ustiuzhanina, Tetiana (1965)
    .
    45) 329 - Heat 6 C 2-
    Kiev Rowing Club Masters
    Bodrukhin, Segriy (1960); Lyapin, Oleksandr (1962)
    .
    46) 331 - Heat 2 F 8+
    Mykolayiv Oblast Boat Racing Federation
    Lobach, Pavlo (1943, M); Dobrolevskyy, Volodymyr (1932, M); Kisietov, Iurii (1949, M);
    Skrypov, Oleksandr (1950, M); Klymenko, Leonid (1951, M); Chebanov, Serhey (1961, M);
    Loshchylov, Iurii (1961, M); Huliy, Oleksandr (1962, M);
    Klymenko, Lyudmyla (1950, F) [Coxswain]
    .
    47) 334 - Heat 2 A 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Anatoliy, Yedalov (1970); Oleksii, Albul (1985)
    .
    48) 334 - Heat 6 A 2x
    Kherson Rowing Club Masters
    Harahulia, Ihor (1968); Plis, Iurii (1964)
    .
    49) 335 - Heat 2 D 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Romanchenko, Taras (1962)
    .
    50) 335 - Heat 3 D 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Oleksiy, Dun (1962)
    .
    51) 335 - Heat 4 D 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kravchenko, Oleksandr (1961)
    .
    52) 335 - Heat 6 D 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Yevgen, Kovalenko (1961)
    .
    53) 335 - Heat 11 D 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Astaf"yev, Sergiy (1959)
    .
    54) 335 - Heat 13 D 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Saveliev, Volodymyr (1958)
    .
    55) 344 - Heat 1 WE 4x
    INT RC Undine Radolfzell/RC Port Marly/Kiev RC Masters/Cambridge BC
    GER RC Undine Radolfzell: Lauer-Kopcsanyi, Magdi (1954);
    FRA RC Port Marly: Thuez, Joelle (1954); UKR
    .
    56) 344 - Heat 2 WE 4x
    Kiev Rowing Club Masters
    Balan, Ol"ga (1959); Pysarenko, Viktoriya (1960); Kuprychenkova, Svitlana (1959); Ocheretko, Kateryna (1949)
    .
    57) 345 - Heat 3 F 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Polischuk, Oleksandr (1951)
    .
    58) 345 - Heat 11 F 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Sukhoruchenko, Borys (1947)
    .
    59) 345 - Heat 12 F 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Shcherbak, Andriy (1945)
    =================

  3. #3
    Прохожий Ткаченко Николай на пути к лучшему
    Регистрация
    01.02.2011
    Сообщений
    21
    Вес репутации
    32

    По умолчанию

    РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО дня змагань (06.09.2012) Всесвітньої регати ветеранів у німецькому місті Дуйсбург.
    На жаль, вони НЕВТІШНІ !
    1) 104 - Heat 8 B 2x
    Kherson Rowing Club Masters
    Harahulia, Ihor (1968); Plis, Iurii (1964) ПЕРЕДОСТАННІ =
    6-ті з 7-ми єкіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 38.03 сек, у переможців = 3 хв. 25.12 сек.
    .
    2) 110 - Heat 9 C 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Oleh, Bendaryk (1965) ПЕРЕДОСТАННІЙ =
    6-й з 7-ми одиночників у своєму перегоні з часом 4 хв. 28.03 сек, у переможця = 3 хв. 54.89 сек.
    .
    3) 110 - Heat 16 C 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kravchenko, Oleksandr (1961) ОСТАННІЙ =
    7-й з 7-ми одиночників у своєму перегоні з часом 4 хв. 15.03 сек, у переможця = 3 хв. 53.48 сек.
    .
    4) 112 - Heat 3 F 4-
    Kiev Rowing Club Masters
    Kupin, Gennadii (1950); Semenov, Sergiy (1947); Kulpin, Volodymyr (1955); Semenov, Lev (1947) НЕ СТАРТУВАЛИ !

  4. #4
    Прохожий Ткаченко Николай на пути к лучшему
    Регистрация
    01.02.2011
    Сообщений
    21
    Вес репутации
    32

    По умолчанию

    Вже відома перша частина РЕЗУЛЬТАТІВ ДРУГОГО дня змагань (07.09.2012) Всесвітньої регати ветеранів у німецькому місті Дуйсбург.
    Результати поки не радують !
    .
    5) 202 - Heat 1 A 1x
    Oleksii, Albul (1985) ОСТАННІЙ =
    6-й з 6-ми одиночників у своєму перегоні з часом 3 хв. 52.16 сек, у переможця = 3 хв. 30.27 сек.
    .
    6) 202 - Heat 7 A 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Anatoliy, Yedalov (1970) ПЕРЕДОСТАННІЙ =
    6-й з 7-ми одиночників у своєму перегоні з часом 4 хв. 10.20 сек, у переможця = 3 хв. 38.81 сек.
    .
    7) 203 - Heat 1 D 4x
    Kiev Rowing Club Masters
    Jurii, Loshcylov (1961); Oleksandr, Huliy (1962); Serhiy, Horbachuk (1964); Sergey, Chebanov (1961)
    НЕ СТАРТУВАЛИ !
    .
    8) 203 - Heat 6 D 4x
    Kherson Rowing Club Masters
    Gennadiy, Kupin (1950); Harahulia, Ihor (1968); Plis, Iurii (1964); Alexsander, Polichuk (1951)
    4-ті з 6-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 15.44 сек, у переможців = 3 хв. 10.60 сек.
    .
    9) 210 - Heat 5 E 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Konovalov, Mykola (1956)
    4-й з 7-ми одиночників у своєму перегоні з часом 4 хв. 10.76 сек, у переможця = 3 хв. 54.19 сек.
    .
    10) 210 - Heat 7 E 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kozmenko, Oleksandr (1955)
    5-й з 7-ми одиночників у своєму перегоні з часом 4 хв. 12.01 сек, у переможця = 3 хв. 56.43 сек.
    .
    11) 210 - Heat 12 E 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Polischuk, Oleksandr (1951)
    2-й з 6-ти одиночників у своєму перегоні з часом 4 хв. 05.75 сек, у переможця = 3 хв. 47.54 сек.
    .
    12) 213 - Heat 2 WB 4x
    INT Duisburger RV/Kiev RC Masters/RV De Hertog
    GER Duisburger RV: Glaeser, Sylvia (1971);
    UKR Kiev RC Masters: Klokova, Oksana (1966);
    NED RV De Hertog: de Vries, Rinske (1977); NED RV De Hertog: Rekers, Marjolein (1969)
    Klokova Oksana - ПЕРЕМОГЛА у складі міжнародного екіпажу, посівши 1-е місце з 6-ти у своєму перегоні.
    .
    12+) 216 - Heat 3 WE 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kuprychenkova, Svitlana (1959); Kateryna, Ocheretko (1949) НЕ СТАРТУВАЛИ !
    .
    14) 218 - Heat 2 WH-J2 1x
    Kiev Rowing Club Masters (I)
    Dementieva, Kira (1935) НЕ СТАРТУВАЛА !
    .
    15) 222 - Heat 2 G 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Semenov, Sergiy (1947); Semenov, Lev (1947)
    5-ті з 7-ми екіпажів у своєму перегоні з часом 4 хв. 09.11 сек, у переможців = 3 хв. 45.46 сек.
    .
    16) 222 - Heat 4 G 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Sukhoruchenko, Borys (1947); Shcherbak, Andriy (1945) НЕ СТАРТУВАЛИ !
    .
    17) 223 - Heat 2 WF 1x
    UKR Kiev Rowing Club Masters
    Ocheretko, Kateryna (1949)
    3-тя з 6-ти одиночниць у своєму перегоні з часом 4 хв. 38.08 сек, у переможниці = 4 хв. 28.82 сек.
    .
    18) 227 - Heat 2 WD 4x
    INT New Haven RC/Kiev RC Masters/Duisburger RV/SVG Polizei Hamburg
    USA New Haven RC: Boucher, Anne (1958);
    UKR Kiev RC Masters: Klokova, Oksana (1966); GER Duisburger RV: Becker, Ellen (1960);
    GER SVG Polizei Hamburg: Voelkner, Iris (1960)
    Klokova Oksana - третя у складі міжнародного екіпажу, посівши 3-є місце з 7-ми у своєму перегоні.
    .
    19) 229 - Heat 7 C 2x
    Kherson Rowing Club Masters
    Harahulia, Ihor (1968); Plis, Iurii (1964)
    4-ті з 7-ми екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 37.41 сек, у переможців = 3 хв. 33.16 сек.
    .
    20) 229 - Heat 14 C 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kupin, Gennadiy (1950); Kupin, Oleg (1971) ОСТАННІ =
    6-ті з 6-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 4 хв. 26.62 сек, у переможців = 3 хв. 33.30 сек.
    .
    21) 229 - Heat 16 C 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Yevgen, Kovalenko (1961); Sergiy, Ivanov (1959) ПЕРЕДОСТАННІ =
    5-ті з 6-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 52.93 сек, у переможців = 3 хв. 32.89 сек.
    .
    22) 230 - Heat 1 WG-J2 8+
    INT Sydney RC/Kiev RC Masters/Reial Club Maritim de Barcelona/
    Magyar Testgyakorlok Koere SC/Klub Sportowy AZS-AWF Warszawa/
    Norwalk River RA/RC Port Marly (I)
    AUS Sydney RC: Skelton, Lynette (1941); UKR Kiev RC Masters: Dementieva, Kira (1935);
    ESP Reial Club Maritim de Barcelona: Pie, Rosa (1931);
    ESP Reial Club Maritim de Barcelona: Filella, Montserrat (1934);
    UKR Kiev RC Masters: Vyslobokova, Liudmila (1938);
    HUN Magyar Testgyakorlok Koere SC: Hajos, Eva (1935);
    POL Klub Sportowy AZS-AWF Warszawa: Borkowska, Barbara (1940);
    USA Norwalk River RA: Hawkey, Penny (1942);
    FRA RC Port Marly: Ponsonnet, Annie (1948) [Coxswain]
    _Vyslobokova, Liudmila (1938) ОСТАННЯ, у складі міжнародного екіпажу, посівши останнє 4-те з 4-х місць у своєму перегоні.
    .
    23) 236 - Heat 3 D 2-
    Kiev Rowing Club Masters
    Bodrukhin, Segriy (1960); Lyapin, Oleksandr (1962)
    * Перегін був лише на 500 метрів
    2-гі з 4-х екіпажів у своєму перегоні на 500м з часом 1 хв. 50.62 сек, у переможців = 1 хв. 49.95 сек.

  5. #5
    Прохожий Ткаченко Николай на пути к лучшему
    Регистрация
    01.02.2011
    Сообщений
    21
    Вес репутации
    32

    По умолчанию

    Приємна коректура !
    Після отримання уточнених і остаточних даниї другого дня,
    маємо інформацію по укр. чоловічій 2- і по решті перегонів, проведених 07.09.2012.
    .
    23) 236 - Heat 3 D 2-
    Kiev Rowing Club Masters
    Bodrukhin, Segriy (1960); Lyapin, Oleksandr (1962) ПЕРЕМОГЛИ
    1-ші з 6-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 40.77 сек.
    .
    24) 237 - Heat 4 WC 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Klokova, Oksana (1966); Ustiuzhanina, Tetiana (1965) ПЕРЕМОГЛИ =
    були 1-ми з 5-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 4 хв. 01.19 сек.
    .
    25) 243 - Heat 1 H 4+
    Mykolayiv Oblast Boat Racing Federation
    Lobach, Pavlo (1943); Kisietov, Iurii (1949); Burlachenko, Viktor (1944);
    Dobrolevskyy, Volodymyr (1932); Beglytsia, Volodymyr (1957) [Coxswain] ОСТАННІ =
    6-ті з 6-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 4 хв. 17.53 сек, у переможців = 3 хв. 51.43 сек.
    .
    26) 244 - Heat 4 WD 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kuprychenkova, Svitlana (1959) ПЕРЕДОСТАННЯ
    5-та з 6-ти одиночниць у своєму перегоні з часом 4 хв. 50.36 сек, у переможниці = 4 хв. 32.55 сек.
    .
    27) 246 - Heat 2 F 4x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kupin, Gennadii (1950); Kulpin, Volodymyr (1955); Polyschuk, Olexandr (1951); Semenov, Lev (1947)
    3-ті з 6-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 36.57 сек, у переможців = 3 хв. 30.86 сек.

  6. #6
    Прохожий Ткаченко Николай на пути к лучшему
    Регистрация
    01.02.2011
    Сообщений
    21
    Вес репутации
    32

    По умолчанию

    У перегонах третього дня (08.09.2012) Всесвітньої регати ветеранів у німецькому місті Дуйсбург були показані такі результати.
    .
    28) 302 - Heat 6 D 2x
    UKR Kiev Rowing Club Masters
    Yevgen, Kovalenko (1961); Sergiy, Ivanov (1959) ОСТАННІ =
    6-ті з 6-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 50.92 сек, у переможців = 3 хв. 23.35 сек.
    .
    29) 302 - Heat 13 D 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kozmenko, Oleksandr (1955); Saveliev, Volodymyr (1958)
    3-ті з 6-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 39.62 сек, у переможців = 3 хв. 29.66 сек.
    .
    30) 305 - Heat 4 B 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kupin, Oleg (1971) НЕ ВИСТУПАВ !
    .
    31) 305 - Heat 10 B 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Oleh, Bendaryk (1965) ПЕРЕДОСТАННІЙ =
    4-й з 5-ти одиночників у своєму перегоні з часом 4 хв. 15.95 сек, у переможця = 3 хв. 52.07 сек.
    .
    32) 307 - Heat 1 E 2-
    UKR Kiev Rowing Club Masters
    Pysarenko, Valeriy (1958); Sevriugin, Oleksandr (1956) НЕ ВИСТУПАЛИ !
    .
    33) 310 - Heat 1 WE 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Gut, Lyudmyla (1956)
    5-та з 7-ми одиночниць у своєму перегоні з часом 4 хв. 31.14 сек, у переможниці = 4 хв. 06.79 сек.
    .
    34) 310 - Heat 2 WE 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Olga, Reveko (1955) НЕ ВИСТУПАЛА !
    .
    35) 311 - Heat 1 C 4x
    Kiev Rowing Club Masters
    Anatoliy, Yedalov (1970); Yevgen, Kovalenko (1961); Oleksii, Albul (1985); Sergiy, Ivanov (1959) НЕ ВИСТУПАЛИ !
    .
    36) 313 - Heat 2 F 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kupin, Gennadiy (1950); Polischuk, Oleksandr (1951)
    3-ті з 6-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 46.14 сек, у переможців = 3 хв. 33.81 сек.
    .
    37) 313 - Heat 3 F 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Vinnyk, Oleksandr (1943); Sarychev, Volodymyr (1958) НЕ ВИСТУПАЛИ !
    .
    38) 313 - Heat 4 F 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kulpin, Volodymyr (1955); Semenov, Lev (1947)
    3-ті з 6-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 45.33 сек, у переможців = 3 хв. 34.06 сек.
    .
    39) 320 - Heat 3 G 4-
    Mykolayiv Oblast Boat Racing Federation
    Dobrolevskyy, Volodymyr (1932); Skrypov, Oleksandr (1950); Klymenko, Leonid (1951); Lobach, Pavlo (1943)
    ПЕРЕДОСТАННІ =
    4-ті з 5-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 4 хв. 00.42 сек, у переможців = 3 хв. 40.29 сек.
    .
    40) 325 - Heat 2 E 4-
    Kiev Rowing Club Masters
    Vergeles, Mykhailo (1956); Syabro, Mykhaylo (1958); Korolev, Volodymyr (1949); Cherniavskyi, Volodymyr (1958)
    ОСТАННІ =
    6-ті з 6-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 49.26 сек, у переможців = 3 хв. 28.49 сек.
    .
    41) 326 - Heat 1 WE 2-
    Kiev Rowing Club Masters
    Vodopyanova, Elena (1957); Myznikova, Irina (1955)
    3-ті з 5-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 4 хв. 29.06 сек, у переможців = 4 хв. 10.63 сек.
    .
    42) 328 - Heat 2 WC 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Klokova, Oksana (1966) ПЕРЕДОСТАННЯ =
    5-та з 6-ти одиночниць у своєму перегоні з часом 4 хв. 25.91 сек, у переможниці = 4 хв. 09.09 сек.
    .
    43) 328 - Heat 3 WC 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Ustiuzhanina, Tetiana (1965) ПЕРЕМОГЛА =
    1-ша з 6-ти одиночниць у своєму перегоні з часом 4 хв. 10.90 сек.
    .
    44) 329 - Heat 6 C 2-
    Kiev Rowing Club Masters
    Bodrukhin, Segriy (1960); Lyapin, Oleksandr (1962)
    4-ті з 6-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 45.37 сек, у переможців = 3 хв. 34.36 сек.
    .
    45) 331 - Heat 2 F 8+
    Mykolayiv Oblast Boat Racing Federation
    Lobach, Pavlo (1943, M); Dobrolevskyy, Volodymyr (1932, M); Kisietov, Iurii (1949, M);
    Skrypov, Oleksandr (1950, M); Klymenko, Leonid (1951, M); Chebanov, Serhey (1961, M);
    Loshchylov, Iurii (1961, M); Huliy, Oleksandr (1962, M);
    Klymenko, Lyudmyla (1950, F) [Coxswain]
    ПЕРЕДОСТАННІ =
    5-ті з 6-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 28.38 сек, у переможців = 3 хв. 12.44 сек.
    .
    46) 334 - Heat 2 A 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Anatoliy, Yedalov (1970); Oleksii, Albul (1985) ПЕРЕДОСТАННІ =
    6-ті з 7-ми екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 45.34 сек, у переможців = 3 хв. 20.69 сек.
    .
    47) 334 - Heat 6 A 2x
    Kherson Rowing Club Masters
    Harahulia, Ihor (1968); Plis, Iurii (1964) ОСТАННІ =
    7-мі з 7-ми екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 38.77 сек, у переможців = 3 хв. 24.90 сек.
    .
    48) 335 - Heat 2 D 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Romanchenko, Taras (1962)
    4-й з 7-ми одиночників у своєму перегоні з часом 4 хв. 05.85 сек, у переможця = 3 хв. 49.75 сек.
    .
    49) 335 - Heat 3 D 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Oleksiy, Dun (1962) НЕ ВИСТУПАВ !
    .
    50) 335 - Heat 4 D 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kravchenko, Oleksandr (1961)
    4-й з 6-ти одиночників у своєму перегоні з часом 4 хв. 10.12 сек, у переможця = 4 хв. 04.24 сек.
    .
    51) 335 - Heat 6 D 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Yevgen, Kovalenko (1961) ОСТАННІЙ =
    7-й з 7-ми одиночників у своєму перегоні з часом 4 хв. 24.29 сек, у переможця = 3 хв. 56.57 сек.
    .
    52) 335 - Heat 11 D 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Astaf"yev, Sergiy (1959)
    2-й з 4-х одиночників у своєму перегоні з часом 4 хв. 13.13 сек, у переможця = 4 хв. 09.64 сек.
    .
    53) 335 - Heat 13 D 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Saveliev, Volodymyr (1958) ОСТАННІЙ =
    6-й з 6-ти одиночників у своєму перегоні з часом 4 хв. 16.89 сек, у переможця = 3 хв. 53.05 сек.
    .
    54) 344 - Heat 1 WE 4x
    INT RC Undine Radolfzell/RC Port Marly/Kiev RC Masters/Cambridge BC
    GER RC Undine Radolfzell: Lauer-Kopcsanyi, Magdi (1954);
    FRA RC Port Marly: Thuez, Joelle (1954);
    UKR Kiev RC Masters: Klokova, Oksana (1966)
    Cambridge BC Hagelstein, Marie
    Klokova, Oksana (1966) 2-га у складі міжнародного екіпажу у своєму перегоні з 7-ми екіпажів.
    .
    55) 344 - Heat 2 WE 4x
    Kiev Rowing Club Masters
    Balan, Olga (1959); Pysarenko, Viktoriya (1960); Kuprychenkova, Svitlana (1959); Ocheretko, Kateryna (1949)
    2-гі з 7-ми екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 46.11 сек, у переможців = 3 хв. 44.04 сек.
    .
    56) 345 - Heat 3 F 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Polischuk, Oleksandr (1951)
    4-й з 6-ти одиночників у своєму перегоні з часом 4 хв. 17.13 сек, у переможця = 3 хв. 56.23 сек.
    .
    57) 345 - Heat 11 F 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Sukhoruchenko, Borys (1947) ОСТАННІЙ =
    6-й з 6-ти одиночників у своєму перегоні з часом 4 хв. 34.44 сек, у переможця = 4 хв. 02.27 сек.
    .
    58) 345 - Heat 12 F 1x
    Kiev Rowing Club Masters
    Shcherbak, Andriy (1945) ОСТАННІЙ =
    5-й з 5-ти одиночників у своєму перегоні з часом 4 хв. 47.11 сек, у переможця = 4 хв. 06.93 сек.
    =================

  7. #7
    Прохожий Ткаченко Николай на пути к лучшему
    Регистрация
    01.02.2011
    Сообщений
    21
    Вес репутации
    32

    По умолчанию

    За підсумками ТРЬОХ днів змагань на Всесвітній регаті ветеранів у німецькому місті Дуйсбург таких показників, як "ОСТАННІЙ",
    "ПЕРЕДОСТАННІЙ", "НЕ ВИСТУПАЛИ" було БАГАТО !
    А ПЕРЕМОГЛИ поки ЛИШЕ ЧОТИРИ особи:
    1. Ustiuzhanina Tetiana (1965) - виступила у двох перегонах, перемогла два рази;
    2. Klokova Oksana (1966) - виступила у 5-ти перегонах, перемогла два рази;
    3. Bodrukhin Segriy (1960) - виступив у двох перегонах, переміг один раз;
    4. Lyapin, Oleksandr (1962) - виступив у двох перегонах, переміг один раз.

  8. #8
    Прохожий Ткаченко Николай на пути к лучшему
    Регистрация
    01.02.2011
    Сообщений
    21
    Вес репутации
    32

    По умолчанию

    Останнього дня змагань (09.09.2012) ветерани змагалися у змішаних екіпажах, в яких порівну жінок і чоловіків.
    .
    59) 401 - Heat 2 Mixed D 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Lisova, Nadiia (1959, F); Romanchenko, Taras (1962, M) ОСТАННІ =
    5-ті з 5-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 4 хв. 11.34 сек, у переможців = 3 хв. 50.26 сек.
    .
    60) 401 - Heat 4 Mixed D 2x
    Polischuk, Oleksandr (1951, M); Ustiuzhanina, Tetiana (1965, F)
    3-ті з 5-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 53.12 сек, у переможців = 3 хв. 42.07 сек.
    .
    61) 405 - Heat 1 Mixed H - J2 4x
    Kiev Rowing Club Masters (H)
    Sukhoruchenko, Borys (1947, M); Dementieva, Kira (1935, F); Vyslobokova, Liudmyla (1938, F); Levchenko, Oleksii (1939, M)
    ПЕРЕДОСТАННІ =
    5-ті з 6-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 4 хв. 45.78 сек, у переможців = 3 хв. 48.69 сек.
    .
    62) 407 - Heat 1 Mixed F 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kuprychenkova, Svitlana (1959, F); Shcherbak, Andriy (1945, M)
    5-ті з 7-ми екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 59.14 сек, у переможців = 3 хв. 46.83 сек.
    .
    63) 417 - Heat 3 Mixed D 4x
    Kiev Rowing Club Masters
    Ustiuzhanina, Tetiana (1965, F); Klokova, Oksana (1966, F); Kupin, Gennadiy (1950, M); Polischuk, Oleksandr (1951, M)
    ОСТАННІ = 5-ті з 5-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 26.85 сек, у переможців = 3 хв. 17.75 сек.
    .
    64) 419 - Heat 4 Mixed B 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Ganna, Shebanova (1970, F); Vadym, Shebanov (1969, M) НЕ ВИСТУПАЛИ !
    .
    65) 421 - Heat 1 Mixed H - J2 8+
    INT Syracuse Chargers RC/Magyar Testgyakorlok Koere SC/Reial Club Maritim de Barcelona/
    Kiev RC Masters/Ruderclub Zurich/AZSK/Nottingham RC/Norwalk River RA (J1)
    USA Syracuse Chargers RC: Peter, Joseph (1947, M) [Coxswain];
    HUN Magyar Testgyakorlok Koere SC: Hajos, Eva (1935, F);
    ESP Reial Club Maritim de Barcelona: Filella, Montserrat (1934, F);
    UKR Kiev RC Masters: Dementieva, Kira (1935, F);
    UKR Kiev RC Masters: Vyslobokova, Liudmyla (1938, F);
    SUI Ruderclub Zurich: Eugster, Charles (1919, M); POL AZSK: Adamik, Zdzisiek (1926, M);
    GBR Nottingham RC: Collier, Mike (1930, M); USA Norwalk River RA: Hawkey, Bill (1931, M)
    _Dementieva, Kira (1935, F) та Vyslobokova, Liudmyla (1938, F) ОСТАННІ =
    4-ті з 4-х екіпажів у своєму перегоні з часом 4 хв. 38.63 сек, у переможців = 3 хв. 31.02 сек.
    .
    66) 422 - Heat 2 Mixed C 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Ustiuzhanina, Tetiana (1965, F); Kupin, Oleg (1971, M) ПЕРЕМОГЛИ =
    1-ші з 7-ми екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 29.17 сек.
    .
    67) 422 - Heat 5 Mixed C 2x
    Kiev Rowing Club Masters
    Kravchenko, Oleksandr (1961, M); Klokova, Oksana (1966, F)
    3-ті з 7-ми екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 35.69 сек, у переможців = 3 хв. 33.94 сек.
    .
    68) 423 - Heat 1 Mixed F 4x
    Kiev Rowing Club Masters
    Korolev, Vladimir (1949, M); Sukhoruchenko, Borys (1947, M); Vodopyanova, Elena (1957, F); Myznikova, Irina (1955, F)
    ОСТАННІ = 5-ті з 5-ти екіпажів у своєму перегоні з часом 3 хв. 41.77 сек, у переможців = 3 хв. 31.33 сек.
    ==
    .
    ЗАГАЛЬНА статистика виступів веслувальників-ветеранів з України за підсумками ВСІХ ЧОТИРЬОХ днів
    змагань на Всесвітній регаті ветеранів у німецькому місті Дуйсбург.
    .
    1. Були заявлені у 68-ми номерах програми.
    .
    2. НЕ ВИСТУПАЛИ у 12-ти номерах програми з 68-ми заявлених.
    .
    3. ПЕРЕМОГЛИ у 5-ти номерах програми, з них 1 раз у складі міжнародного екіпажу.
    ПЕРЕЖЦЯМИ є ЛИШЕ П"ЯТЬ ОСІБ з України:
    1пер. Ustiuzhanina, Tetiana (1965) - виступила у 5-ти перегонах, перемогла ТРИ рази;
    2пер. Klokova, Oksana (1966) - виступила у 7-ми перегонах, перемогла ДВА рази;
    3пер. Bodrukhin, Segriy (1960) - виступив у двох перегонах, переміг ОДИН раз;
    4пер. Lyapin, Oleksandr (1962) - виступив у двох перегонах, переміг ОДИН раз;
    5пер. Kupin, Oleg (1971) - виступив у двох перегонах, переміг ОДИН раз.
    .
    4. Були ОСТАННІМИ у 16-ти номерах програми, з них 2 рази у складі міжнародних екіпажів.
    4.1. Список тих, хто ПОСІДАВ ОСТАННЄ МІСЦЕ (29 осіб):
    Korolev, Volodymyr (1949) Два рази був останнім
    Kupin, Gennadiy (1950) Два рази був останнім
    Yevgen, Kovalenko (1961) Два рази був останнім
    Sukhoruchenko, Borys (1947) Два рази був останнім
    Shcherbak, Andriy (1945) Два рази був останнім
    Dementieva, Kira (1935) Два раза була останньою
    Vyslobokova, Liudmila (1938) Два раза була останньою
    Kravchenko, Oleksandr (1961)
    Oleksii, Albul (1985)
    Kupin, Oleg (1971)
    Lobach, Pavlo (1943)
    Kisietov, Iurii (1949)
    Burlachenko, Viktor (1944)
    Dobrolevskyy, Volodymyr (1932)
    Beglytsia, Volodymyr (1957) [Coxswain]
    Sergiy, Ivanov (1959)
    Vergeles, Mykhailo (1956)
    Syabro, Mykhaylo (1958)
    Cherniavskyi, Volodymyr (1958)
    Harahulia, Ihor (1968)
    Plis, Iurii (1964)
    Saveliev, Volodymyr (1958)
    Lisova, Nadiia (1959)
    Romanchenko, Taras (1962)
    Ustiuzhanina, Tetiana (1965)
    Klokova, Oksana (1966)
    Polischuk, Oleksandr (1951)
    Vodopyanova, Elena (1957)
    Myznikova, Irina (1955)
    .
    4.2. Список тих, хто був у Дуйсбургу ЛИШЕ ОСТАННІМ (7 осіб):
    Korolev, Volodymyr (1949) Два рази був останнім
    Vergeles, Mykhailo (1956)
    Syabro, Mykhaylo (1958)
    Cherniavskyi, Volodymyr (1958)
    Burlachenko, Viktor (1944)
    Beglytsia, Volodymyr (1957) [Coxswain]
    Lisova, Nadiia (1959)
    ==

  9. #9
    Прохожий Ткаченко Николай на пути к лучшему
    Регистрация
    01.02.2011
    Сообщений
    21
    Вес репутации
    32

    По умолчанию

    Інформацію для повідомлень про виступи предстаників України на Всесвітній регаті ветеранів 2012 року
    у німецькому місті Дуйсбург було взято із сайтів
    [url]www.fisawrm2012.com/index.php/en/rules-a-schedule/live-ergebnisse[/url] (для 06-09.09.2012)
    та
    [url]www.fisawrm2012.com/index.php/en/rules-a-schedule/live-ergebnisse-sunday[/url] (для 10.09.2012).
    .
    Як зважити на статистику:
    {
    1. Були заявлені у 68-ми номерах програми.
    2. НЕ ВИСТУПАЛИ у 12-ти номерах програми з 68-ми заявлених.
    3. Були ОСТАННІМИ у 16-ти номерах програми.
    4. Були ПЕРЕДОСТАННІМИ у 11-ти номерах програми.
    5. 3. ПЕРЕМОГЛИ у 5-ти номерах програми, з них 1 раз у складі міжнародного екіпажу.
    ПЕРЕЖЦЯМИ є ЛИШЕ П'ЯТЬ ОСІБ з України.
    },
    то вболівальники, як на трибунах у Дуйсбургу,
    так і біля екранів ноутбуків, на жаль, мали:
    - великий коефіцієнт прикрості = (12+16+11)*100/68 = 57,35 % ;
    - незначний коефіцієнт радості за переможців = 5*100/68 = 7,35 % !

  10. #10
    Прохожий Ткаченко Николай на пути к лучшему
    Регистрация
    01.02.2011
    Сообщений
    21
    Вес репутации
    32

    По умолчанию

    * Прошу вибачення і уточнюю дати.
    .
    Інформацію для повідомлень про виступи предстаників України на Всесвітній регаті ветеранів 2012 року
    у німецькому місті Дуйсбург було взято із сайтів
    [url]www.fisawrm2012.com/index.php/en/rules-a-schedule/live-ergebnisse[/url] (для 06-08.09.2012)
    та
    [url]www.fisawrm2012.com/index.php/en/rules-a-schedule/live-ergebnisse-sunday[/url] (для 09.09.2012).
    Як зважити на статистику:
    {
    1. Були заявлені у 68-ми номерах програми.
    2. НЕ ВИСТУПАЛИ у 12-ти номерах програми з 68-ми заявлених.
    3. Були ОСТАННІМИ у 16-ти номерах програми.
    4. Були ПЕРЕДОСТАННІМИ у 11-ти номерах програми.
    5. ПЕРЕМОГЛИ у 5-ти номерах програми, з них 1 раз у складі міжнародного екіпажу.
    ПЕРЕЖЦЯМИ є ЛИШЕ П'ЯТЬ ОСІБ з України.
    },
    то вболівальники, як на трибунах у Дуйсбургу,
    так і біля екранів ноутбуків, на жаль, мали:
    - великий коефіцієнт прикрості = (12+16+11)*100/68 = 57,35 % ;
    - незначний коефіцієнт радості за переможців = 5*100/68 = 7,35 % !

+ Ответить в теме

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

     

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения